Anasayfa / E-pin / COM2 15 Day
COM2

COM2 15 Day

COM2 ile oyunun size sunduğu sınırlardan kurtulun! COM2 Metin2 için geliştirilmiş bir yardımcı programdır.

45,00₺  40,00₺

Ürünü Takip Et
Bu ürüne taksitlendirme yapılamamaktadır.

Destek almak için discord sunucumuz https://discord.com/invite/AqtaBFMXc8

Cheats of Metin2 VIP sayesinde oyunlarda rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

COM2 her sunucu ve korumada çalışma garantisi vermez fakat eklenmesini istediğiniz sunucular değerlendirilip kısa bir süre içerisinde uyumlu hale getirilir.

Satın aldıkdan sonra VIP üyelik bilgileriniz hemen teslim olarak epinteklif mesaj kutunuza gönderilip, nasıl kullanacağınız hakkında detaylı bilgi verilecektir.

Satın aldığınız lisans kullanmaya başladığınız ilk bilgisayara kaydedilir, başka bir bilgisayarda kullanmak için tekrar satın almalısınız.

Svside benzeri sunucu taraflı korumalarda damage özelliklerinde sorun yaşayabilirsiniz.

Cheats of Metin2 Kullanım Videoları


Satın alan herkes kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş olur.

Cheats of Metin2 Uygulamaları Kullanıcı Sözleşmesi

 • İade / Değişim

Bu ürün/hizmetler, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik madde 15 (ğ) gereğince elektronik ortamda anında ifa edilen, tüketicinin cayma hakkını kullanamadığı hizmetler kapsamındadır. Bu nedenle, işbu ürün/hizmet Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin cayma hakkına ilişkin 9. maddesinin 1.fıkrası kapsamında yer almamaktadır.

 • Taraflar

İşbu sözleşme “Cheats of Metin2”  ile Cheats of Metin2 uygulamalarından yararlanan Kullanıcı ile karşılıklı olarak kabul edilerek yürürlüğe girmiştir. Bu sözleşme mevcutta Cheats of Metin2müşterisi olan kurumların son kullanıcılarını ilgilendirir ve ana Lisans sözleşmesinin ekidir. Bu sözleşme Cheats of Metin2 Uygulamasını kullanacak kullanıcıların Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

Kullanıcıların Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması yeterli olacaktır.

 • Bilgilerin Kullanılması

Cheats of Metin2 olarak Kullanıcının uygulama kullanım süreleri boyunca hiçbir kişisel verisi tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmamaktadır. Kullanıcıya ait uygulama içerisindeki bilgiler (tercihler) Kullanıcının tercihlerini sıfırlaması, uygulamayı kaldırması gibi aksiyonlar ile cihaz içerisinden silinebilir.

 • Bilgilerin Paylaşılması

Cheats of Metin2 olarak Uygulama içerisindeki Kullanıcıya ait bilgilerin hiçbir şekilde tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmadığı açıklanmıştır. İşbu sözleşmeye dayanarak kayıt altında olmayan veriler üçüncü taraflar ile paylaşılmayacaktır.

 • Kullanıcı İzinleri

Uygulamanın özelliklerinin cihaz ile uyumlu çalışabilmesi için Kullanıcı tarafından onaylanması gereken ve onaylanmadan alınmış izinlerdir.

 • İnternet İzni

Bu izin uygulamanın çalışması esnasında kurumun merkezi sunucusu üzerinde bulunan servislere erişimi için kullanılır. Bu erişim esnasında kullanılacak olan internet bağlantısı kullanıcı sorumluluğundadır.

 • Depolama İzni

Bu izin cihazın belleğinde uygulama içerisinde kullanılan ikonların ve uygulamaya ait veri tabanının saklanmasına olanak verir.

 • Fikri Mülkiyet Hakları

Uygulamanın (genel görünüm, tasarım, metin, imge, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik verileri, Cheats of Metin2 markası, uygulanan iş metodu ve iş modeli, yazılım kodu ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) tüm unsurları Cheats of Metin2’e aittir ve/veya Cheats of Metin2 tarafından üçüncü bir kişiden alınan telif hakkı altında kullanılmaktadır. Fikri ve Sınai haklar kapsamında korunan Cheats of Metin2’e ait tüm bu unsurlar önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, yeniden satılamaz, paylaşılamaz, dağıtılamaz, sergilenemez, Kullanıcı Sözleşmesi kapsamı dışında kullanılamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapılamaz veya hazırlanamaz, aksi şekilde davranılması halinde, sorumlu kişi/kişiler Cheats of Metin2’nin uğradığı zararı ve/veya lisans verenler de dahil üçüncü kişilerin uğradıkları zararlardan dolayı Cheats of Metin2 ’den talep edilen tazminat miktarını, mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil olmak üzere karşılamakla yükümlü olacaklardır.

 • Hizmet ve Gizlilik Koşulları

Cheats of Metin2, kişisel bilgi ve veri güvenliğini önemsemekte ve bu hususta gerekli olan tüm tedbirleri almaya özen göstermektedir. Kullanıcılar da Uygulamayı kullanarak işbu gizlilik sözleşmesi hükümlerine uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
İşbu Gizlilik Sözleşmesi, Uygulamanın tüm bölümlerinde geçerli olacaktır.
Kullanıcıların bilgilerinin korunması ve gizliliğin sürdürülebilmesi Cheats of Metin2’nin birinci önceliğidir. Bu nedenle Kullanıcıların vermiş olduğu bilgiler sözleşmede belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Uygulamadaki sistemle ilgili sorunların tanımlanabilmesi ve Uygulamada çıkabilecek muhtemel sorunların acil olarak giderilmesi için, Cheats of Metin2 gerektiğinde Kullanıcıların IP adresini, cihaz üzerindeki tarihçe bilgilerini kaydedebilir ve bu kayıtları anılan bu amaçlarla kullanabilir.
Uygulama kapsamında elde edilen bilgiler Cheats of Metin2 tarafından Kullanıcının kimliği hiç bir şekilde açığa çıkarılmaksızın sadece çeşitli istatistiki değerlendirmeler dahilinde kullanılabilir.
Cheats of Metin2, aşağıda sayılan hallerde ise işbu gizlilik bildirimi hükümleri dışına çıkarak kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilecektir. Bu durumlar;
Hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının gerektiği haller,
Cheats of Metin2 ’nin, Kullanıcılarıyla arasındaki sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulmalarıyla ilgili hallerde,
Yetkili idari ve/veya adli makamlar tarafından usuli yöntemine uygun olarak yürütülen bir araştırma veya soruşturma doğrultusunda Kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi halleri,
Kullanıcıların haklarını veya güvenliklerini koruma amacıyla bilgi verilmesinin gerekli olduğu haller.
Cheats of Metin2, kendisine verilen gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır olarak saklamayı yükümlülük olarak kabul ettiğini ve gizliliğin sağlanıp sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir parçasının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye açıklanmasını önleme gereği olan gerekli tüm tedbirleri almayı ve üzerine düşen tüm özeni tam olarak göstermeyi taahhüt etmektedir.
Cheats of Metin2, işbu gizlilik bildiriminde geçen hükümleri gerekli gördüğü zamanda Uygulamada yayınlamak şartıyla değiştirebilir. Cheats of Metin2 ’nin değişiklik yaptığı gizlilik bildirimi hükümleri Uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girmiş kabul edilir.


İşbu Gizlilik Sözleşmesi, 9 (dokuz) maddeden ibaret olup Uygulama Kullanıcı Sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Yorumlar (4)


 1. can türkoğlu

  can türkoğlu

  29 Aralık 2021 09:28:12

  nerden indireceğim

 2. Ahmet Burak KOCABABA

  Ahmet Burak KOCABABA

  30 Aralık 2021 10:34:53

  1.5 saat önce satın aldım hala kod gelmedi

 3. furkan ayar

  furkan ayar

  05 Ocak 2022 17:07:54

  cok i

 4. erdinç erhan carkat

  erdinç erhan carkat

  15 Ocak 2022 16:18:59

  Oyundan atıyor sorunlu dediğim an heryerden engellendiler cevap yazmak yerine. almayın aldırmayın

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.
X
PlayerUnknown's Battlegrounds
e**** y****
Az önce bunu satın aldı, stok bitmeden sende satın al!